І ось ми йдем у бою життєвому -
Тверді, міцні, незламні, мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ.
Гімн УПА

понеділок, 21 травня 2012 р.

Промова Андреаса Берінга Брейвіка у суді 17 травня 2012 року.


Я стою тут, як представник норвезького, європейського, антикомуністичного та антиісламського опозиційного руху: Норвезько-Європейський Рух Опору. А так само, як представник Тамплієрів.
Я говорю від імені багатьох норвежців, скандинавів, європейців, які не хочуть бути позбавлені їх прав, як корінного етносу, не хочуть бути позбавлені культурних та територіальних прав.
Норвезькі ЗМІ, прокуратура стверджували і продовжують стверджувати, що причини, через які я провів свою акцію самозахисту 22/7 криються в моєї особистості. Неодноразово писалося, що мої дії були абсолютною випадковістю, що я жалюгідний і злісний невдаха, який не має ніяких цілей, ніякої гідності і якому зовсім не можна довіряти ... Так само, неодноразово говорилося, що я брехун, що я аморальний тип, божевільний, що мене треба ізолювати, як втім і інших націоналістів і консерваторів в Норвегії. Вони намагалися сказати, що я втратив роботу, що в мене комплекси, що я взагалі ні з ким не контактував, що я жорстока і божевільна людина, яка цим вчинком мала намір привернути увагу до своєї персони. ЗМІ та прокуратура стверджували, що я хворий на нарцисизм, що я антисоціальний психопат, що я страждаю від різних фобій, які й привели мене до такого кроку. Більше того, дійшло до того, що про мене написали, що між мною і моєю матір'ю був кровозмішувальний зв'язок, що я жалюгідний вбивця дітей, хоча мною не була застрелена жодна людина молодше чотирнадцяти років, стверджували також, ті ж самі ЗМІ, що я гомосексуаліст, педофіл, боягуз, некрофіл расист і соціопат, фашист, нацист, сіоніст і анархіст одночасно. Дійшло навіть до того, що ЗМІ стверджували, що мій IQ нижче 80 пунктів ...
Я, зізнаюся, не дивуюсь цим характеристикам. Але більшість людей, я сподіваюся, чудово розуміють, що це брехлива пропаганда, яка межує з комедією або навіть з абсурдом. Але важливо інше: чи всі розуміють причину того, що журналісти, прокурори, культурна еліта, редактори газет і журналів, продовжують мене висміювати, знущатися і брехати про мене. Відповідь проста.  Я зміг реалізувати прекрасний план бойової операції, перший з часів Другої Світової війни. Вони всі мене висміюють бо боятися. В них говорить страх, тому що войовничі націоналісти можуть завдати непоправної шкоди їх власній ідеології «культурного марксизму» і мультикультуралізму. І вони зроблять все від них залежне, щоб не допустити цього.
Вони демонізують мене і моїх революційно налаштованих братів і сестер, ми всі їх найгірший у світі жах. Але я дуже сподіваюся, що націоналісти і «культурні консерватори» не дадуть себе обдурити і не піддадуться на гачок цієї брехливої пропаганди.
Я продовжуватиму розповідати і почну, мабуть з того, що відбулося після Другої Світової Війни в Європі де Норвегія і Західна Європа не мали демократії, як такої. Я навіть не беруся порівнювати ситуацію з демократією в Європі після Другої Світової Війни з міжвоєнним періодом. Свобода висловлення поглядів в Норвегії, та й у Європі - це поняття без реального змісту. Норвегія і Європа майже повністю пригнічені і в наших країнах панує справжня диктатура.
Але що сталося в міжвоєнний період, між Першою і Другою Світовими війнами? Гітлер прийшов до влади. Була демократія в Європі і націонал-соціалісти прийшли до влади, це і є причина того, що «культурні марксисти» і ліберали не хотіли вводити в європейських країнах справжню демократію і свободу слова.
«Культурні марксисти» і ліберали постаралися відтерти націоналістів і консерваторів від влади, тому що вони відчувають страх, що до влади може прийти новий Гітлер і почне Третю Світову війну.
Те, що сьогодні ви називаєте демократією не що інше, як ліберально-культурно-марксистка диктатура.
«Культурний марксизм», який переважає в Норвегії і взагалі в Європі піднявся на небувалу висоту саме після Другої Світової війни, присвоївши собі роль переможця і спрямовуючої сили людського прогресу в цілому. Новою ідеологією «культурного марксизму» став мультикультуралізм, по суті справи, заборона на будь-яку критику в адресу тих, хто сповідує дані ідеологічні установки. Початок був покладений після сорок п'ятого року, і дуже яскраво всі ці принципи проявилися під час комуністичних бунтів в 1968 році, про що докладніше я скажу трохи пізніше.
Націоналізм і «культурний консерватизм» були повалені після Другої світової війни. На жаль, в Європі не було свого Маккарті, який міг би зупинити проникнення марксистів в Засоби Масової Інформації та в освітні установи. Чим марксисти і користувалися як тільки могли. Вони проникли так само до лав соцал-демократичного руху з тим, щоб підпорядкувати його собі, але найефективнішим способом приходу до влади в Європі був все таки шлях через освітні установи: школи, інститути, університети ... І це відбулося не тільки в Норвегії, але і по всій Європі. Так звана революція 68 року, відбулася саме тому, що ще були в Європі сили, антикомуністичного характеру, які перешкоджали проникненню марксистів в освітні установи. Ті, хто як Маккарті, намагалися перешкоджати цьому процесу. Але проблема в тому, що Маккарті був сам по собі дуже помірним. У якийсь момент він пропонував депортувати всіх марксистів в Радянський Союз, але на жаль цього не зробив.
Установи освіти та культури були легкою мішенню для марксистської інфільтрації у нас в Європі.
І поступово в Європі встановився новий баланс сил, який і привів нас усіх до сьогоднішніх результатів: Ліберальна буржуазія зосередилася на контролі за економікою, а марксисти почали контролювати освіту і культуру, але проблема в тому, що ці ж самі марксисти зараз намагаються щосили контролювати й економіку.
Деконструкція старої, традиційної системи, мабуть ключовий момент. Марксистська реформа культури, фемінізм, знищення церкви, сексуальна революція: ось кілька причин, які лежать так само в основі революції «68».  В результаті всього цього, влада в Європі поступово перейшла до рук лівих, сталося падіння і перегляд моральних норм і цінностей, був поставлений зовсім інший вектор соціально політичного розвитку країн Європи.
В результаті в Норвегії була встановлена справжня соціалістична система в якій право на все мають тільки жертви, жертви насильства, жертви влади і чим більшою жертвою ви є тим більше можете отримати від тієї ж держави.
У такій ситуації націоналісти і «культурні консерватори» виявилися поза справами, виявилися абсолютно безсилими. Консервативний критик сказав наступне в 1968 році: "Марксисти більше піклуються про культуру, а ось ліберали більше думають про економіку." І він має рацію ...
Але це призвело, я повторюся, до диктатури марксистів над сучасним суспільством.
Проте ж ми маємо право поставити два дуже важливих питання політикам, журналістам, вченим і громадським діячам.
Перше питання: Чи вважаєте ви недемократичним, що норвезький народ ніколи не мав можливості провести референдум про перетворення країни в поліетнічну і полікультурну державу?
Хіба не демократично звертатися до власних громадян по пораду?
Друге питання: чи демократично ніколи не питати у громадян власної країни чи готові вони вітати у себе вдома африканських і азіатських біженців, більш того, перетворювати корінних громадян в меншість у своїй власній країні?
Але і це не є проблемою ...
Опитування проведені Frank Aarebrot показують, що 60 – 70 % голосів отримує правляча партія в нашій країні. Дивно це? Чи дивно те, що тільки один зі ста журналістів виступає проти лівих? Відповідь, як не дивно дуже проста: майже всі викладачі на факультеті журналістики в Університеті Осло сповідують марксистські погляди. Цікаво, чого вони можуть навчити студентів? Відповідь, як мені здається зайва. Як мені здається, у всіх європейських ЗМІ повинна бути певна квота, щоб у пресі зберігався баланс сил між лівими і правими силами.
Давайте подивимося на наших сусідів: Великобританія. Опитування в цій країні показали, що 69% громадян бачать проблему в еміграції, або ж знаходять її дуже великою проблемою. (Джерело надано). Інше дослідження показує, що 70% британців незадоволені політикою мултикультуралізма і ісламізації країни. Останнє з досліджень показує, що три з п'яти британців (70%) вважають, що життя у власній країні стало несприятливим саме в результаті мультикультуралізму (Джерело The Times за лютий 2010 року.) .....
(Суддя перебиває підсудного, але через деякий час Брейвік продовжує).
.... Все це тільки частина прикладів які показують, як мусульмани, ліві ліберали і марксисти контролюють процеси мультикультуралізму, називаючи незгодних з цими проценсами расистами або ще гірше фашистами, фанатиками та ісламофобами. 70% британців вважають, що їхня країна втратила добробут в результаті мультикультуралізму, але скільки людей вважають так само в Німеччині, Франції, Швеції, або у нас в Норвегії?
Близько 30% європейців виступають проти політики «мульти-культи», але це не єдина організація, це просто громадяни. У нормальній демократичній державі були б ЗМІ, які відображали б і точку зору цих самих 30% населення, але у нас в Європі всі 100% ЗМІ прихильники мультикультуралізму!

Це нормально?
Немає ніяких підстав стверджувати, що у нас демократія, тому що всі наші державні інститути, школи, університети пронизані, просякнуті мультикультуралізмом і «културним марскізмом». Все більше і більше консерваторів і націоналістів усвідомлюють, що демократична боротьба не має більше сенсу. Її неможливо виграти, коли немає реальної свободи слова, і усвідомлення цього прийде в найближчі десятиліття, тоді, можливо, відбудеться світова революція.
Те, що відбувається зараз в Європі - це справжня тиранія. Несправедливість, яка привела до того, що я і мої товариші втратили віру в демократію і вирішили стати «войовничими націоналістами».
Люди, які називають мене жорстоким, злим абсолютно не розуміють різниці між злом і жорстокістю. Жорстокість - це не обов'язково зло. Щоб говорити про зло, ви як мінімум повинні знати щось про наміри людини і його мотиви.  Це таке саме невігластво, як звинувачувати в жорстокості американських військовослужбовців під час Другої Світової Війни, за те що на голови 300 000 японцям скинули атомні бомби.
Вони це зробили не тому що були дуже злі або жорстокі, не тому що не були сильні або у них були комплекси, а тому що у них був вибір: пожертвувати трьома сотнями тисяч життів цивільного населення або поховати згодом, можливо, мільйони солдатів і цивільних осіб. Методи, які використовували американці можна назвати жорстокими, але це було аж ніяк не зло. Тут та ж сама ситуація. Якби ми за допомогою демократичних інститутів змогли зупинити ісламізацію, імміграційну політику, нищення наших культурних цінностей, колонізацію нашої країни, допомогти знищити мультикультурну ідеологію, то відстріл 70-ти людей не відбувся б, а так цим вчинком я зробив в це свій внесок. Адже, якщо не зупинити ці процеси зараз, то ми можемо втратити нашу країну, ми опинимося на порозі громадянської війни, якої ніколи не знала Норвегія і тоді ми втратимо сотні тисяч мирних громадян, а не тільки 70 осіб ...
Я абсолютно впевнений, так само, як і інші «войовничі націоналісти», що якщо нам пощастить зупинити мультикультурний експеримент над Європою, то ми врятуємо сотні тисяч життів громадян європейських країн, а може бути і мільйони життів. І у нас не так багато часу, щоб сидіти і просто чекати, коли ж ситуація зміниться, ми не можемо чекати двадцять, тридцять, сорок років, ми не можемо чекати, поки етнічні норвежці опиняться в меншості. І тому не можна мене, нас, звинувачувати в жорстокості і злобі. Якщо є зло, то це соціал-демократи, які щодня, щогодини займаються систематичної деконструкцією європейської культури та європейського етносу.
Соціал-демократи вирішили повністю змінити нашу країну і Західну Європу, зробити їх багатонаціональними у мультикультурному суспільстві навіть не питаючи свої народи через референдуми. Адже ця політика призведе до великих потрясінь, і наслідки можуть бути дуже криваві. Єдине, що повинно дивувати Норвегію і Європу, так це те, чому подія подібна 22/7 не сталася на багато раніше. Поступово Норвегія і Західна Європа «балканізується» і у нас, тут будуть подібні події, як на Балканах. І запитай ви мене, вчинив би я так само? Знову моя відповідь однозначна: так вчинив би! Тому що злочин здійснюється соціал демокуратами проти свого народу і проти своєї культури куди страшніший ніж мій ...
І якщо мій вчинок називають варварством, то невелике варварство необхідно щоб зупинити варварство куди більше за своїми масштабами.
«Культурні марксисти» соціал-демократи після Другої Світової Війни сотні разів мали можливість змінювати політику, вектори розвитку держави, але вони цього не робили. Вони вважали за краще через систему освіти і ЗМІ «розм'якшити мізки» власним громадянам, переконати нас в тому, що мульткультуралізм, втрата власної ідентичності - це нормально.
Тому, дуже багато підприємств і бізнес структур вносять тепер свої пожертви, які йдуть на виховання майбутніх політичних активістів, які й далі будуть проводити політику мультікултуралізму, такі ж зібралися і на острові Утейя. Присутні там більше нагадували учасників руху «Hitlerjugend», там перед ними, 20 числа липня місяця, виступав, кілька годин поспіль, один з найбільш одіозних комуністів країни. (Норвегії)
(Пропущена  частина в якій Андреас Брейвік говорить про конкретних людей)
Перш ніж продовжити, я хочу згадати слова Джона Стюарта Мілля: «Людина може заподіяти зло іншим не тільки своїми діями, але й через своє небажання діяти. І в обох випадках він несе відповідальність за шкоду ним завдану. »
Всі політичні активісти, які виступають від імені «культурного марксизму» і є провідниками мультикультуралізму повинні нести відповідальність за свої дії в майбутньому, але ми цю ціну платимо вже зараз. І те, що мене називають терористом, вбивцею, злодієм, не дивно, я писав про те, що така поведінка з боку провідників мульти-культи є очікуваною, ще до початку моєї операції. І мене чекає в'язниця, можливо на все моє життя, але це зовсім мене не лякає, тому що ми всі живемо у в'язниці, я народився у в'язниці, у в'язниці де немає ніякої можливості проявити себе політично, де немає свободи слова, у в'язниці де я змушений був дивитися, як мій власний народ, етнос і культура поступово зникають, її роздирають по шматочках, і роблять це все марксисти і ліві ліберали.
У цій в'язниці якщо ви смієте критикувати сформовану систему, то вас публічно принижують, висміюють, дегуманізують, навішують ярлики ... Ця в'язниця називається Норвегія.
І яке має значення замкнений я в одиночній камері або ж перебуваю на «свободі»? Я все одно перебуваю у в'язниці …
Давайте заглянемо в останню доповідь Статистичного Управління Норвегії і ми побачимо там, що іммігранти стануть більшістю в моїй країні в 2040 році. Але насправді дані, наведені в цій доповіді помилкові, можна сказати брехливі. Вони вводять нас в оману. В цій доповіді практично немає інформації про взаємини між норвежцями, крім усього іншого, при підготовці доповіді навмисно виключили з обстежуваних груп всіх азіатів, африканців і громадян інших країн Північної Європи. Крім того, укладачі цієї доповіді навмисно не взяли до уваги третє покоління іммігрантів, нелегальних іммігрантів, дітей з сімей де один з батьків виходець з Азії та Африки чи Близького Сходу. Цей звіт був замовлений мультикультуралістами і мета доповіді приховати той факт, що корінні норвежці будуть меншиною в Осло вже через п'ять років.
Це станеться!
Ця ж статистика показує, що 47% новонароджених в Осло не є етнічними норвежцями. Інше дослідження показує, що корінні норвежці в деяких школах складають меншість серед першокласників.
Багато хто хоче уявити, що ультранаціоналісти, такі, як я, хочуть створити терористичний режим. Це брехня!
Я підтримую японську і південнокорейську культурні моделі, не більше і не менше. І що? Японія і Південна Корея є страшні терористичні режими?
Ні, це не так!
Це високо технологічні, монокультурні країни. Ці держави довели, що можуть бути дуже успішними і без масової імміграції і, тим більше, без розмивання національної культури і традицій. Модель цих двох держав на даний момент найдосконаліша система з усіх політичних моделей. (Виділено Яремою Галайдою)
У нас в Європі все навпаки, ми позбавили наших громадян робочих місць, перенісши їх в Азію, наші марксисти і ліві зосередили всю політику на соціальному забезпеченні громадян .....
(Суддя квапить Брейвіка, щоб він закінчував швидше, Брейвік каже, що зачитав тільки шість сторінок з тринадцяти і судді це не подобається. Брейвік наполягає на тому, що йому необхідно зачитати все до кінця, тому що це і є його основою, базисом його захисту.)
... Лідер норвезьких консерваторів у 70-х - 80-х роках минулого століття Бьйорн Бенко говорив: «Етнічно однорідне суспільство - гармонійне суспільство». І якщо суспільство культурно і етнічно розколоте, то виникає відсутність довіри між громадянами, цього ніколи не подолати, це не тільки впливає на взаємодію між різними групами, але в кінцевому підсумку призводить до конфронтації. І це відбувається на наших очах.
Прикладом може служити іслам, який домінує і в Норвегії і в Європі. Європейські ліві політики, вчені, журналісти вже заявляють, що переважна більшість мусульман - мирні громадяни і давно відмовилися від насильства. Але це просто брехня і пропаганда! Коран і Хадіси вимагають від кожного мусульманина, щоб він йшов по шляху джихаду. 25% мусульман, які живуть в Британії виправдали теракти в Лондоні 7/07 тим, що війська НАТО знаходяться в Афганістані І звичайно ж 40% мусульман, які живуть в Англії виправдовують теракти в Нью-Йорку, коли загинули три тисячі людей! Це показує інше дослідження проведене ще в 2006 році.
Брехня в тому, що мусульмани відмовилися від насильства, але наша Партія Труда (правляча партія в Норвегії), журналісти, вчені, політики, політичні коментатори знають про це, але абсолютно не надають значення цим фактам, або взагалі вважають їх хибними. Такім чином ми наочно бачимо, як наші норвезькі і європейські ліві співпрацюють з ісламістами заради продовження полікультурного експерименту. Я можу тут навести кілька прикладів, але ще більше можна знайти в різних дослідженнях ...
Слабкі і розрізнені етнічні групи приводять до слабкої культури. Етнічна група є основою будь-якої культури, а те, що відбувається у нас, інакше ніж розмиттям цієї самої етнічної групи, назвати не можна. Це ясно видно на прикладі Осло та інших європейських міст де іслам починає домінувати все більше і більше. Мусульманські анклави ростуть в Європі швидко, як ракова пухлина, поки в один прекрасний день іслам не стане домінуючою силою.
Невже це так важко зрозуміти?
І найголовніше - здобутки нашого народу: свобода і незалежність завжди і безпосередньо були пов'язані з цілісністю нашої, норвезької етнічної групи. Ця цілісність лежить і в серці нашої культури і в той же час, як виявляється, ця етнічна цілісність дуже тендітна і крихка.
І за останні шістдесят років ліві і марксисти розібрали по цеглинці те, що створювалася протягом сотень років, що дбайливо охоронялося і плекалося: культура, ідентичність, наша релігія, свобода і незалежність, все це за останні шість десятиліть було знищене ...
(Суддя знову перериває підсудного, хоча він каже очевидні речі, суддя вимагає від підсудного стислості, на що Брейвік заперечує, що не може захищати себе якщо не пояснить причин, які привели його до того, що він зробив 22/7. Адвокат підсудного наполягає,на тому  що Брейвік повинен дочитати свою промову до кінця ....)
Дякую, Ваша Честь, я продовжу
... Зараз у нас в Норвегії виникає демографічна проблема, коли більшість народжених в Норвегії - це мусульмани, в кінцевому підсумку нас спіткає та ж доля, що і християн у Лівані. Ліван колись був християнською країною, в 1911 році християн в Лівані було 80% населення, з тих пір пройшло багато часу демографічна ситуація змінилася і з зараз Ліван перетворений на мусульманську державу з християнською меншістю ... Християни - переслідувана меншість в Лівані, - постійно піддається нападам і агресії з боку мусульман і складають тепер не більше 25% від населення країни.
І ось ми підходимо до ще однієї важливої проблеми - це ісламізація Європи. Чим більше мусульман в країнах Європи тим більше стає список їхніх вимог до корінних жителів і влади країн: це і халяльна їжа в магазинах, окремі кладовища та окремі басейни, щоб банки діяли згідно з ісламськими традиціями, введення шаріатських судів в країнах Європи, окремих шкіл, вивчення арабської мови, окремі дитячі садки, але все це фінансується не тільки за рахунок ісламських країн, таких, як Саудівська Аравія, але Норвегія теж платить за «ісламські задоволення».
Саудівська Аравія з 2007 року витратила 600 мільярдів доларів на ісламізацію Європи., Канади, Австралії та Америки. Це будівництво 1500 мечетей, 202 ісламських коледжів, 210 ісламських культурних центрів ...
Журналісти та коментатори стверджують, що я дозволив муллі виступити на стороні захисту, щоб він підтвердив, що йде війна між ісламом і європейською цивілізацією, звичайно ж, всі коментатори в один голос стверджують що це марення сивої кобили, але проте ж, більшість мусульман вважають так само, як я! Більшість мусульман по всій Європі. У мене є безліч підтверджень цьому з відкритих джерел. Так, з дослідження проведеного в Німеччині 56% мусульман цієї країни вважають, що йде війна між ісламом та Європою, так що марення несу не я, а саме політичні коментатори ...
Лідер єгипетських «Братів - Мусульман» вже заявив, що в Єгипті буде побудована держава саме на принципах шаріату, що не існує ліберальних або світських мусульман, є тільки іслам.

І ось наші європейські мультикультуралісти відкрили двері наших країн послідовникам ісламу, Більше тридцяти мільйонів мусульман зараз проживає в Європі, 150 тисяч з них тільки в Норвегії. І ось з 1960 року, коли перші мусульманські іммігранти потрапили в країну, ними донині були зґвалтовані 90000 норвезьких жінок, багато були піддані груповому зґвалтуванню, деякі покінчили життя самогубством … Більше трьохсот тисяч хлопчиків і дівчаток, чоловіків і жінок піддавалися насильству з боку мусульман за цей час. Починаючи з 1960 року сотні норвежців були вбиті мусульманами. Все це є злочинами проти норвезького народу і велика частка відповідальності лежить на Норвезької Робітничій Партії - Партії Влади.
Крім цього, ми бачимо, що норвежці, корінні жителі цієї країни, тікають з районів де поселяються мусульмани. Ці райони перестають бути безпечними для проживання ...
І причина всього цього в тому, що наша правляча партія відкриває мусульманам всі шляхи до нашої країни. І маячнею, звичайно ж, є заяви багатьох норвезьких політиків про те, що мусульмани хочуть інтегруватися, стати повноправними членами нашого суспільства. Навпаки! Мусульмани зневажають наше суспільство, нашу культуру, наші звичаї і нашу мову. Більшість з них хочуть власної автономії в Європі: шаріат і самоврядування. Це стосується багатьох міст в Норвегії і в Європі, зокрема Лондона і Парижа, Берліна і Марселя, ...
Якщо подивитися на ситуацію у світі в цілому, то де мусульмани стають більшістю там вони починають вимагати своєї культурної та релігійної автономії. Це відбулося в Індії, Лівані, відбувається в Ізраїлі, на Філіппінах, півдні Таїланду, західному Китаї. Немає жодної країни в світі, де б мусульмани жили в мирі з приймаючим їх народом. І чим тоді наша війна, корінних народів Північної Європи проти мусульман відрізняється від війни, яка ведеться в Тибеті проти Китаю або боротьби корінних мешканців Болівії за незалежність?
Ми тут живемо від початку світу і це саме наша країна!
У 2009 році в Болівії парламент прийняв закон за яким корінне населення країни має право на самоврядування, але чому, тут, в Європі, корінні народи, хто хоче жити в рамках своєї власної культури, свого власного етносу називають нацистами і расистами:? Чому? Чим ми відрізняємося від корінного народу Болівії або тибетців. Чому вони герої, а ми нацисти і расисти? Наші предки жили в цій країні 12 000 років і ми, як корінне населення, маємо право не приймати колонізацію нашої країни і залишаємо за собою право боротися проти колонізаторів.
Я знаю, що інформацію, яку я говорю, важко сприймати, тому що до цього постійно торочилося абсолютно протилежне. Важко йти проти течії, коли всі сто відсотків медійних компаній займаються мультикультурною пропагандою. Але незабаром, більшість норвежців, європейців будуть розуміти, що те, що я кажу, зараз, правда.
І я задаю питання, як це може бути не демократично, почати збройну боротьбу проти тих, хто знищує мій власний народ, знищує століттями сформовану культуру, етнос, знищує традиції, всі ці професори, науковці, журналісти, політики, що проповідують мультикультуралізм.  Чому зачрби, за допомогою яких я намагаюся захистити власну ідентичність і власні цінності, визнані недемократичними?
Томас Хіланд Еріксен, професор Університету Осло - один з ідеологів мултікультуралізму якось сказав: «У нас в Норвегії більшість білих і ми їх розберемо з такою ретельністю, що вони ніколи не будуть знову більшістю». Що він по суті сказав? Наша головна задача в тому, щоб розібрати по кісточках норвезький етнос, ми демонтуємо його так ретельно і ґрунтовно, щоб він знову ніколи не став більшістю. Це саме ті плани, які мультикультуралісти хочуть здійснити і, звичайно ж, вони сподіваються, що не буде жодного опору цьому процесу знищення норвезького етносу, але тут вони глибоко помиляються ... Громадянська війна проти мультикультуралізму тільки починається. І за нашими містами вже течуть ріки крові. Варто нам згадати Париж і Мадрид, Лондон і Тулузу, Льєж і Орхус ...
Але найнеприємніше те, що європейські мультикультуралісти на стільки зарозумілі, що взагалі не бажають вступати ні в який діалог з нами, з "войовничими націоналістами", хоча це могло запобігти багатьом зіткнення.
Хай буде вам відомо, що ми хотіли мирного вирішення питання, ми хотіли мирних переговорів, протягом усього часу від закінчення Другої світової війни, але ліві, марксисти, не бажають розмовляти з нами, їм не потрібен діалог, вони воліють цензури, глузування і переслідування інакомислячих, але тим самим вони породжують ще більшу радикалізацію з нашого боку.
Наш уряд, не зважаючи на те, що прекрасно бачить, що мультикультуралізм не працює, продовжують накачувати нашу країну іммігрантами з Азії та Африки, відмовляються дотримуватися етнічного, національного протекціонізму.
Більш того, наш уряд діє так, як ніби на сто відсотків впевнений, що не буде ніякої громадянської війни між націоналістами і інтернаціоналістами в Европі. Ми, "войовничі націоналісти" - перші краплі які приніс вам вітер змін, за нами прийде справжня буря. Громадянська війна не стане для вас несподіванкою. Поступово відбуватиметься поляризація в суспільстві і ескалація напруги, ви побачите, що все частіше і частіше будуть зіштовхуватися між собою праві патріоти і послідовники ісламу. Мультикультурні режими по просту змушені будуть боротися проти нас. На превеликий жаль тоді ріки крові будуть текти по містах Європи.
Мої брати і сестри, націоналісти, переможуть в решті решт. І це призведе до падіння режимів у державах Європи. Як я можу бути впевненим, що це станеться? Причина в тому, що мудьтікультуралізм є самовбивчою ідеологією, як тільки корінні європейці стануть меншістю у своїй власній країні, то влада автоматично ослабне, тому що не зможе більше економічно підтримувати проведену цією ж владою соціальну політику. І в кінцевому підсумку Європу поглине найсильніша економічна криза, така сильна, що нинішня криза в Європі буде нагадувати вам пікнік  свіжому повітрі ...
Ми хочемо щоб європейські ліберально-марксистські еліти припинили за наш рахунок проводити ту політику, яка руйнує Європу і нашу країну, нам не потрібні шенгенські правила або квоти на прийом біженців з країн Африки та Азії, ми не хочемо щоб наша країна використовувалася, як звалище сміття з якою лібераломарксісти отримують свої надзвичайні прибутки. Ми хочемо залишатися норвежцями, нацією норвежців, християнською нацією, ми хочемо залишатися членами сім'ї Північних народів, членами великої європейської сім'ї і зараз ми знаходимося в становищі, коли ми це втрачаємо, ми втрачаємо наші міста, нашу країну, ми втрачаємо те, що було нам дороге протягом 12000 років нашої історії
Протягом 5 - 10 років, ми норвежці, станемо меншістю в нашій власній столиці і в багатьох інших містах. Політичні еліти нашої країни на стільки знахабніли і на стільки поводяться зарозуміло, що очікують від нас, що ми з розпростертими руками будемо вітати своє власне національне знищення. А ті хто відмовляються приймати правила гри нав'язані лівими маркуються, як фашисти та екстремісти.
Але це остаточне божевілля. Ці політики мають проходити психіатричну експертизу, а не я. І це стосується не тільки політиків, провідників мультикультуралізму в Норвегії, але і всіх європейських політиків.  Всіх тих, хто підтримує мультикультуралізм. Справжнім злом є затопити наші країни азіатськими і африканськими емігрантами, знищити християнство, і підмінити його ісламом, - це справжнє зло, а не боротьба проти нього.
Загальна декларація прав людини, міжнародне право, дозволяє етнічним корінних народів, яким загрожує систематичне знищення, деконструкція власної релігії, традицій і культури, захищатися навіть збройним шляхом. І ті норвежці, у кого є моральна відповідальність перед власним народом, хто мають почуття обов’язку  не сидітимуть і не дивитимуться, як все, що їм дороге, піддається оскверненню та знищенню. Ми будемо боротися.

Ми будемо боротися проти мультикультуралізму і нашої правлячої партії в Норвегії, проти всіх порочних політичних активістів, які є провідниками мультикультуралізму в Європі.
Напад, який я вчинив 22/7 є лише превентивним ударом для захисту корінних народів Норвегії, для захисту нашої культури. І я не визнаю свою провину!
Мій вчинок був здійснений за необхідності від імені мого народу, моєї культури, моєї релігії, мого міста, моєї країни. Тому я вимагаю щоб мене виправдали за всіма пунктами звинувачення!